Group Subscription (2.0.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Group
fil: Grupo

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Update
fil: Gawing bago
