Group Subscription (2.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Group
lt: Grupė

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Update
lt: Atnaujinti
