Group Subscription (2.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Group
tr: Grup

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Update
tr: Güncelle
