Group Subscription (2.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Group
am: ቡድን

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Update
am: አዘምን
