Group Subscription (2.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Update
ka: განახლება
