Group Subscription (2.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Group
ru: Группа

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Update
ru: Обновить

en: Your e-mail address must be specified on your <a href="@url">my account</a> page.
ru: Необходимо указать адрес электронной почты на странице <a href="@url">вашей учётной записи</a>.
