Group Subscription (2.0.0-alpha4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Group
da: Gruppe

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Update
da: Opdatér
