Group Subscription (2.0.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Group
ku: گرووپ

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە
