Group Subscription (2.0.0-alpha5) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Group
de: Gruppe

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Update
de: Aktualisieren

en: Watchdog logging
de: Watchdog Protokollierung

en: Enable detailed logging
de: Detaillierte Protokollierung einschalten

en: View @bundle
de: @bundle anzeigen
