Group Subscription (2.0.0-alpha5) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Group
mr: समुह

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Update
mr: अपडेट
