Group Subscription (2.0.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Group
nn: Gruppe

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Update
nn: Oppdater
