Group Subscription (2.0.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Group
oc: Grop

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Update
oc: Metre a jorn
