Group Subscription (2.0.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Group
ta: குழுமம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Update
ta: புதுப்பிக்க
