Group Subscription (2.0.0-alpha6) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Group
af: Groep

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Update
af: Dateer op
