Group Subscription (2.0.0-alpha6) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Group
bs: Grupa

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Subscriptions
bs: Pretplate
