Group Subscription (2.0.0-alpha6) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Group
fi: Ryhmä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Update
fi: Päivitys

en: Subscriptions
fi: Tilaukset
