Group Subscription (2.0.0-alpha6) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Group
fr: Groupe

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Subscriptions
fr: Abonnements

en: Your e-mail address must be specified on your <a href="@url">my account</a> page.
fr: Votre adresse de courriel doit être renseignée sur votre page  <a href="@url">mon compte</a>.
