Group Subscription (2.0.0-alpha6) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Group
is: Hópur

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Update
is: Uppfæra

en: Subscriptions
is: Áskriftir
