Group Subscription (2.0.0-alpha6) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Group
ro: Grup

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Update
ro: Actualizare

en: Subscriptions
ro: Abonări
