Group Subscription (2.0.0-alpha7) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Group
cs: Skupina

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Subscriptions
cs: Přihlášení
