Group Subscription (2.0.0-alpha7) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Group
jv: Grup

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Update
jv: Dianyari
