Group Subscription (2.0.0-alpha7) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Group
os: Къорд

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Update
os: Сног кæн
