Group Subscription (2.0.0-alpha7) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Group
uk: Група

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Update
uk: Оновити

en: Subscriptions
uk: Підписки
