Group Subscription (2.0.0-alpha8) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Group
gl: Grupo

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Update
gl: Actualizar

en: Subscriptions
gl: Subscripcións
