Group Subscription (2.0.0-alpha8) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Group
hy: Խումբ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Update
hy: Թարմացնել
