Group Subscription (2.0.0-alpha8) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Subscriptions
mn: Бүртгэлүүд
