Group Subscription (2.0.0-alpha6) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Group
nl: Groep

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Update
nl: Bijwerken

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: My Subscriptions
nl: Mijn abonnementen

en: Subscription Type
nl: Abonnementtype

en: Group Subscription
nl: Groepsabonnement

en: Group Subscriptions
nl: Groepsabonnementen

en: Include in group subscriptions
nl: In groepsabonnement opnemen

en: Group Subscription settings
nl: Group Subscription-instellingen

en: My group subscription settings
nl: Instellingen voor mijn groepsabonnementen

en: Administer Group Subscription Settings
nl: Instellingen voor groepsabonnementen beheren

en: Master Switch
nl: Hoofdschakelaar

en: This option overrides all other group subscription settings below. To temporarily suspend all email notifications set this to disabled. All additional settings will be preserved.
nl: Deze optie overschrijft alle andere instellingen voor het groepsabonnement die hieronder staan. Schakel dit uit om tijdelijk alle e-mailnotificaties op te schorten. Alle aanvullende instellingen worden bewaard.

en: Site-wide Announcements
nl: Site-brede aankondigingen

en: Receive email notifications about side-wide announcements.
nl: E-mailnotificaties over site-brede aankondigingen ontvangen
