Group Subscription (3.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Group
bg: Група

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Update
bg: Промени

en: Subscriptions
bg: Абонаменти
