Group Subscription (3.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Update
is: Dagfør

en: Subscriptions
is: Hald
