Group Subscription (3.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Group
hu: Csoport

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Update
hu: Frissítés

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: Your e-mail address must be specified on your <a href="@url">my account</a> page.
hu: Meg kell adni egy valós email címet a <a href="@url">saját adatok</a> oldalon.
