Group Subscription (3.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Group
id: Grup

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Update
id: Perbarui
