Group Subscription (3.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Group
km: ក្រុម

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព
