Group Subscription (3.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Group
sl: Skupina

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Update
sl: Posodobitev

en: Subscriptions
sl: Naročniki
