Group Subscription (3.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Group
te: సమూహం

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Update
te: తాజాకరించు
