Group Subscription (3.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Group
vi: Nhóm

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Update
vi: Cập nhật
