Group Subscription (3.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Group
eu: Taldea

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Update
eu: Eguneratu

en: Subscriptions
eu: Harpidetzak
