Group Subscription (3.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Group
hr: Grupa

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Update
hr: Osvježi
