Group Subscription (3.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Group
lv: Grupa

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās
