Group Subscription (3.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Group
pl: Grupa

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje
