Group Subscription (3.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Group
ar: المجموعة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Update
ar: تحديث

en: Subscriptions
ar: الاشتراكات
