Group Subscription (3.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Group
el: Ομάδα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Subscriptions
el: Συνδρομές
