Group Subscription (3.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Group
he: קבוצה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Update
he: עדכון

en: Subscriptions
he: מנויים
