Group Subscription (3.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Group
az: Qrup

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Update
az: Yeniləmə
