Group Subscription (3.0.0-alpha4) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Group
et: Grupp

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Update
et: Uuenda

en: Subscriptions
et: Tellimused
