Group Subscription (3.0.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Group
hi: समूह

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Update
hi: नवीनीकरण
