Group Subscription (3.0.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Group
ne: समूह

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Update
ne: अपडेट
