Group Subscription (3.0.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Group
pt: Grupo

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Update
pt: Atualizar

en: Subscriptions
pt: Subscrições

en: This user is not a member of any groups.
pt: Este utilizador não é membro de nenhum grupo.

en: View Announcement
pt: Ver anúncio
