Group Term (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Group
fa: گروه

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Term ID
fa: شناسه واژه

en: Terms
fa: واژه‌ها

en: Desc
fa: نزولی

en: No terms available.
fa: واژه‌ای در دسترس نیست.

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Updated date
fa: تاریخ به روزرسانی

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
