Group Term (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: delete
fi: poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Group
fi: Ryhmä

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Term ID
fi: Termin ID

en: Terms
fi: Termit

en: No terms available.
fi: Yhtään termiä ei ole saatavilla.

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Updated date
fi: Päivitetty

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä

en: Create @type
fi: Luo @type
