Group Term (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Groups
mr: समुह

en: Group
mr: समुह

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
